Kilometer
116.000 km.
Årgang
2018
Brændstof
Benzin
Km/L
11,9
Beskrivelse
Vi har denne flotte Mercedes C43 3,0 AMG Cabriolet aut. 4Matic på lager.
Af udstyr kan der bla. nævnes:
✅ Burmester højtaler
✅ Køl i sæder
✅ Varme i nakkestøtte
✅ AMG Performance udstødning m. aktiv spjæld
✅ Navigation
✅ 360 kamera
✅ Lane assist
✅ Dødvinkelsassistent
✅ Adaptiv fartpilot
✅ 19" sommer og vinterhjul
12 måneders leasingforslag:
Mdr. ydelse: 4.719, - ex. moms (5.899, - inkl. moms)
Førstegangsydelse: 44.000, - ex. moms (55.000 - inkl. moms) + stiftelsesgebyr
Restværdi: 210.000, - ex. moms og ex afgift
VI TILBYDER OGSÅ:
✅ Garantiforsikring - Ingen
uforudsete regninger
✅ Serviceaftale
✅ Montering af GPS tracker
Så er du dækket helt ind og der vil ikke være nogle uforudsete udgifter.
Bilen er klar til direkte levering.
Der tilbydes privat-, erhverv- eller splitleasing af bilen.
*Forbehold for tastefejl samt positiv kreditgodkendelse
aut., ratgearskifte, 19" alufælge, airc., fuldaut. klima, 2 zone klima, alarm, fjernb. c.lås, nøglefri betjening, fartpilot, kørecomputer, infocenter, startspærre, udv. temp. måler, regnsensor, sædevarme, el indst. førersæde m. memory, el-ruder, el-spejle, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), adaptiv fartpilot, automatisk start/stop, dæktryksmåler, elektrisk parkeringsbremse, navigation, multifunktionsrat, håndfrit til mobil, bluetooth, musikstreaming via bluetooth, headup display, usb tilslutning, aux tilslutning, armlæn, isofix, læderindtræk, læderrat, automatisk lys, led kørelys, airbag, abs, antispin, servo, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent
Modeldata
| HK / Nm | 367 hk / 520 nm |
| 0 - 100 km/t | 4,8 sek |
| Tophastighed | 250 km/t |
| Km/l | 11,9 km/l |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| Cylindre | 6 |
| Totalvægt | 2.315 kg |
| Bredde | 181 cm |
| Længde | 469 cm |
| Højde | 141 cm |
| Gear Type | Automatisk |
| Antal Gear | 9 |
Fandt du ikke den bil du søgte?
Kontakt os i dag, så finder vi sammen din drømmebil.
Indhent tilbud
Kontakt MB Group i dag
Kontakt os i dag og lad os få en snak omkring dine behov.
Vi vil meget gerne vurdere alle dine muligheder vedr. leasing af din drømmebil.
