Kilometer
84.034 km.
Årgang
2016
Brændstof
Benzin
Km/L
14,5
Beskrivelse
aut.gear/tiptronic, ratgearskifte, 19" alufælge, vinterhjul, 2 zone klima, alarm, fjernb. c.lås, nøglefri betjening, fartpilot, kørecomputer, infocenter, startspærre, auto. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, regnsensor, sædevarme, el indst. førersæde m. memory, el-soltag, glastag, 4x el-ruder, el-spejle, el-klapbare sidespejle, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), adaptiv fartpilot, automatisk start/stop, dæktryksmåler, adaptiv undervogn, cd/radio, dab+ radio, navigation, multifunktionsrat, håndfrit til mobil, bluetooth, apple carplay, usb tilslutning, aux tilslutning, armlæn, isofix, kopholder, læderindtræk, læderrat, sportssæder, xenonlys, automatisk lys, led kørelys, 6 airbags, abs, antispin, esp, servo, vognbaneassistent, sænket, tagræling, mørktonede ruder i bag, service ok
SUPER FLOT ALL BLACK EDITION A45 AMG
Af ekstra udstyr kan der bla. nævnes:
- Adaptiv fartpilot
- Panorama tag
- Apple carplay
- Kamera
- Harmon Kardon anlæg
-19'' Sommer og 18'' Vinterfælge m. dæk
12 måneders leasingforslag:
- Mdr. ydelse: 2.562- ex. moms (3.202, - inkl. moms)
- Førstegangsydelse: 39.000, - ex. moms
(48.750, - inkl. moms) + stiftelsesgebyr
Restværdi: 205.000, - ex. moms og afgift
Vi tilbyder endvidere Kasko samt en mekanisk garantiforsikring i hele leasingperioden.
Bilen er klar til direkte levering.
Der tilbydes privat-, erhverv- eller splitleasing af bilen.
*Forbehold for tastefejl samt positiv kreditgodkendelse.,
Se vores udvalg af biler her på https://mbgroup.dk/
Modeldata
| HK / Nm | 381 hk / 475 nm |
| 0 - 100 km/t | 4,2 sek |
| Tophastighed | 250 km/t |
| Km/l | 14,5 km/l |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| Totalvægt | 2.050 kg |
| Bredde | 178 cm |
| Længde | 430 cm |
| Højde | 143 cm |
| Gear Type | Automatisk |
| Antal Gear | 7 |
Fandt du ikke den bil du søgte?
Kontakt os i dag, så finder vi sammen din drømmebil.
Indhent tilbud
Kontakt MB Group i dag
Kontakt os i dag og lad os få en snak omkring dine behov.
Vi vil meget gerne vurdere alle dine muligheder vedr. leasing af din drømmebil.
