Kilometer
31.000 km.
Årgang
2021
Brændstof
Diesel
Km/L
26,2
Beskrivelse
aut., aut.gear/tiptronic, ratgearskifte, alu., 18" alufælge, airc., fuldaut. klima, 2 zone klima, alarm, c.lås, fjernb. c.lås, nøglefri betjening, fartpilot, kørecomputer, infocenter, startspærre, udv. temp. måler, regnsensor, sædevarme, højdejust. forsæder, højdejust. førersæde, el-ruder, 4x el-ruder, el-spejle, el-klapbare sidespejle, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), automatisk start/stop, elektrisk parkeringsbremse, træthedsregistrering, cd/radio, dab radio, navigation, multifunktionsrat, håndfrit til mobil, bluetooth, musikstreaming via bluetooth, digitalt cockpit, usb tilslutning, aux tilslutning, armlæn, isofix, bagagerumsdækken, kopholder, dellæder, læderrat, sportssæder, tågelygter, automatisk lys, led kørelys, fuld led forlygter, airbag, 7 airbags, antispin, esp, servo, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, ikke ryger, service ok, diesel partikel filter
Vi har denne flotte Mercedes A200d AMG på lager til direkte levering.
Den har masser af udstyr se bla. herunder:
✅ Vognbaneassistent
✅ Ambiente belysning
✅ AMG-Line
✅ Delvis læder/Alcantara kabine
✅ Røde sygninger
✅ Fartpilot
✅ Digitalt cockpit
✅ Navigation
✅ Bakkamera
✅ Keyless go
✅ Nødbremseassistent
12 måneders leasingforslag:
Mdr. ydelse: 1.999, - ex. moms (2.499, - inkl. moms)
Førstegangsydelse: 35.000, - ex. moms ( 43.750, - inkl. moms)
Restværdi: 165.000, - ex. moms og afgift
VI TILBYDER OGSÅ:
✅ Garantiforsikring - Ingen uforudsete regninger ✅ Serviceaftale ✅ Montering af GPS tracker Så er du dækket helt ind og der vil ikke være nogle uforudsete udgifter. Bilen er klar til direkte levering. Der tilbydes privat-, erhverv- eller splitleasing af bilen.
Der tages forbehold for tastefejl mm.
Se vores udvalg af biler her på https://mbgroup.dk/
Modeldata
| HK / Nm | 150 hk / 320 nm |
| 0 - 100 km/t | 8,1 sek |
| Tophastighed | 220 km/t |
| Km/l | 26,2 km/l |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| Totalvægt | 1.995 kg |
| Bredde | 180 cm |
| Længde | 442 cm |
| Højde | 144 cm |
| Gear Type | Automatisk |
| Antal Gear | 8 |
Fandt du ikke den bil du søgte?
Kontakt os i dag, så finder vi sammen din drømmebil.
Indhent tilbud
Kontakt MB Group i dag
Kontakt os i dag og lad os få en snak omkring dine behov.
Vi vil meget gerne vurdere alle dine muligheder vedr. leasing af din drømmebil.
