Kilometer
119.450 km.
Årgang
2018
Brændstof
Benzin
Km/L
18,9
Beskrivelse
aut.gear/tiptronic, ratgearskifte, vinterhjul, 18" alufælge, 2 zone klima, alarm, c.lås, nøglefri betjening, fjernb. c.lås, fartpilot, kørecomputer, infocenter, startspærre, auto. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, regnsensor, sædevarme, højdejust. førersæde, 4x el-ruder, el-klapbare sidespejle, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), automatisk start/stop, dæktryksmåler, elektrisk parkeringsbremse, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, dab radio, multifunktionsrat, håndfrit til mobil, bluetooth, digitalt cockpit, usb tilslutning, aux tilslutning, armlæn, isofix, kopholder, dellæder, læderrat, sportssæder, 3 individuelle sæder i bag, lygtevasker, xenonlys, automatisk lys, led kørelys, 6 airbags, abs, antispin, esp, servo, mørktonede ruder i bag, service ok
Vi har fået denne super fine Mercedes A200 AMG line på lager.
Den har masser af udstyr se bla. herunder:
✅ Stor digital skærm
✅ Fartpilot
✅ 18'' alu
✅ Bak kamera
12 måneders leasingforslag:
Mdr. ydelse: 1.986,- ex. moms (2.482, - inkl. moms)
Førstegangsydelse: 28.000, - ex. moms (35.000, - inkl. moms) + stiftelsesgebyr
Restværdi: 140.000, - ex. moms og afgift
VI TILBYDER OGSÅ:
✅ Garantiforsikring - Ingen
uforudsete regninger
✅ Serviceaftale
✅ Montering af GPS tracker
Så er du dækket helt ind og der vil ikke være nogle uforudsete udgifter.
Bilen er klar til direkte levering.
Der tilbydes privat-, erhverv- eller splitleasing af bilen.
*Forbehold for tastefejl samt positiv kreditgodkendelse.,
Se vores udvalg af biler her på https://mbgroup.dk/
Modeldata
| HK / Nm | 163 hk / 250 nm |
| 0 - 100 km/t | 8,0 sek |
| Tophastighed | 225 km/t |
| Km/l | 18,9 km/l |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Cylindre | 4 |
| Totalvægt | 1.885 kg |
| Bredde | 180 cm |
| Længde | 442 cm |
| Højde | 144 cm |
| Gear Type | Automatisk |
| Antal Gear | 7 |
Fandt du ikke den bil du søgte?
Kontakt os i dag, så finder vi sammen din drømmebil.
Indhent tilbud
Kontakt MB Group i dag
Kontakt os i dag og lad os få en snak omkring dine behov.
Vi vil meget gerne vurdere alle dine muligheder vedr. leasing af din drømmebil.
