Kilometer
31.000 km.
Årgang
2022
Brændstof
El
Km/L
0,0
Beskrivelse
Mercedes EQE43 AMG 4Matic.
✅ Advancepakke PLUS
✅ AMG interiør
✅ AMG eksteriør
✅ Mørktonede ruder bagi
✅ Bakkamera
✅ Loftbeklædning i sort
✅ Kølergrill AMG
✅ Adaptiv fartpilot
✅ Panorama soltag
✅ Læder/Alcantara
✅ Digital cockpit
✅ Head-up display
✅ El indst. førersæde m. memory
✅ Trådløs mobilopladning
12 måneders leasingforslag:
Mdr. ydelse: 3.107, - ex. moms (3.884, - inkl. moms)
Førstegangsydelse: 60.000, - ex. moms (75.000, - inkl. moms)
Restværdi: 369.000, - ex. moms og afgift
Pris inkl. afgift / moms : 649.949,-
VI TILBYDER OGSÅ:
✅ Garantiforsikring - Ingen uforudsete regninger ✅ Serviceaftale ✅ Montering af GPS tracker Så er du dækket helt ind og der vil ikke være nogle uforudsete udgifter. Bilen er klar til direkte levering. Der tilbydes privat-, erhverv- eller splitleasing af bilen.
Der tages forbehold for tastefejl mm.
Se vores udvalg af biler her på https://mbgroup.dk/
Modeldata
| HK / Nm | 476 hk / 858 nm |
| 0 - 100 km/t | 4,2 sek |
| Tophastighed | 210 km/t |
| Km/l | - |
| Trækhjul | - |
| Cylindre | - |
| Totalvægt | 3.095 kg |
| Bredde | 196 cm |
| Længde | 496 cm |
| Højde | 149 cm |
| Gear Type | Automatisk |
| Antal Gear | - |
Fandt du ikke den bil du søgte?
Kontakt os i dag, så finder vi sammen din drømmebil.
Indhent tilbud
Kontakt MB Group i dag
Kontakt os i dag og lad os få en snak omkring dine behov.
Vi vil meget gerne vurdere alle dine muligheder vedr. leasing af din drømmebil.
