Kilometer
181.000 km.
Årgang
2013
Brændstof
Diesel
Km/L
11,4
Beskrivelse
Vi har denne Land Rover Range Rover Sport 3,0 SDV6 HSE aut. 5d på lager.
Udstyr opdateres snarest:
12 måneders leasingforslag:
Mdr. ydelse: 1.761, - ex. moms (2.201, - inkl. moms)
Førstegangsydelse: 15.000, - ex. moms (18.750,- inkl. moms)
Restværdi: 92.000, - ex. moms og ex afgift
VI TILBYDER OGSÅ:
✅ Garantiforsikring - Ingen
uforudsete regninger
✅ Serviceaftale
✅ Montering af GPS tracker
Så er du dækket helt ind og der vil ikke være nogle uforudsete udgifter.
Bilen er klar til direkte levering.
Der tilbydes privat-, erhverv- eller splitleasing af bilen., kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, læderindtræk, højdejust. førersæde, højdejust. forsæder, 3 individuelle sæder i bag, alufælge, automatgear, ratgearskifte, aircondition, fuldaut. klima, motorkabinevarmer, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, sædevarme, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, el-ruder, 4x el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, headup display, dab+ radio, navigation, alarm, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, automatisk lys, airbag
Modeldata
| HK / Nm | 255 hk / 600 nm |
| 0 - 100 km/t | 8,9 sek |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Km/l | 11,4 km/l |
| Trækhjul | Firehjulstræk |
| Cylindre | 6 |
| Totalvægt | 3.175 kg |
| Bredde | 200 cm |
| Længde | 478 cm |
| Højde | 178 cm |
| Gear Type | Automatisk |
| Antal Gear | 8 |
Fandt du ikke den bil du søgte?
Kontakt os i dag, så finder vi sammen din drømmebil.
Indhent tilbud
Kontakt MB Group i dag
Kontakt os i dag og lad os få en snak omkring dine behov.
Vi vil meget gerne vurdere alle dine muligheder vedr. leasing af din drømmebil.
